Aukce č. 102 Oldřich Kulhánek / Solus
/ 1

Pád č. 1

Technika Litografie, 69/100
Datování 2003
Vyvolávací cena 22 000 CZK
Nejvyšší příhoz 22 000 CZK
Konec aukce 05.12.2020    19:36
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Pád No. 3

Technika Litografie, 62/100
Datování 2003
Vyvolávací cena 22 000 CZK
Nejvyšší příhoz 22 000 CZK
Konec aukce 05.12.2020    19:57
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Souzvuk

Technika Litografie, A.T.
Datování 2003
Vyvolávací cena 13 000 CZK
Nejvyšší příhoz 13 000 CZK
Konec aukce 06.12.2020    19:42
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Souznění

Technika Litografie, 61/90
Vyvolávací cena 15 000 CZK
Nejvyšší příhoz 15 000 CZK
Konec aukce 06.12.2020    19:45
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Soulad

Technika Litografie, 16/100
Datování 2003
Vyvolávací cena 12 000 CZK
Nejvyšší příhoz 12 000 CZK
Konec aukce 06.12.2020    19:51
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 22

Unknown

Technika Litografie - značeno A.T. vlevo dole
Datování 2003
Vyvolávací cena 15 000 CZK
Nejvyšší příhoz 15 000 CZK
Konec aukce 06.12.2020    20:03
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 23

Figury

Technika Litografie
Datování 2000
Vyvolávací cena 10 000 CZK
Konec aukce 06.12.2020    20:06
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 21

Poslední večeře

Datování 1984
Vyvolávací cena 15 000 CZK
Konec aukce 06.12.2020    20:00
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Adam a Eva

Technika Lept
Datování 1974
Vyvolávací cena 16 000 CZK
Konec aukce 06.12.2020    19:57
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 19

Shut up (Spadla klec)

Datování 1987
Vyvolávací cena 12 000 CZK
Konec aukce 06.12.2020    19:54
Čas do konce 00:00:01

Škrt zip aneb Shut up

? Přejít na detail

Muž a žena

Technika Litografie
Datování 2002
Vyvolávací cena 12 000 CZK
Konec aukce 06.12.2020    19:48
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Torzo

Technika Litografie, A.T.
Datování 1996
Vyvolávací cena 24 000 CZK
Konec aukce 06.12.2020    19:39
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Herkules

Technika Litografie, A.T.
Datování 2010
Vyvolávací cena 20 000 CZK
Konec aukce 06.12.2020    19:36
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Eva

Datování 2007
Vyvolávací cena 14 000 CZK
Konec aukce 06.12.2020    19:33
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Adam

Datování 2007
Vyvolávací cena 14 000 CZK
Konec aukce 06.12.2020    19:30
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Helga

Technika Litografie, 59/100
Datování 2010
Vyvolávací cena 20 000 CZK
Konec aukce 05.12.2020    19:54
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Sebastian I.

Technika Litografie 17/100
Datování 2009
Vyvolávací cena 24 000 CZK
Konec aukce 05.12.2020    19:51
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Viva erotics

Technika Litografie
Datování 1987
Vyvolávací cena 12 000 CZK
Konec aukce 05.12.2020    19:48
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Hommage Hans Memling

Technika Litografie
Datování 1990
Vyvolávací cena 15 000 CZK
Konec aukce 05.12.2020    19:45
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Parabola No. 1

Technika Litografie - značeno A.T.X. vlevo dole
Datování 2000
Vyvolávací cena 24 000 CZK
Konec aukce 05.12.2020    19:42
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Pád (Special Dialogue)

Technika Litografie 17/100
Datování 1999
Vyvolávací cena 25 000 CZK
Konec aukce 05.12.2020    19:39
Čas do konce 00:00:01

Special dialogue * Hommage a Audrien de Vries II

? Přejít na detail

Vzestup

Technika Litografie - značeno A.T.1 vlevo dole
Datování 1999
Vyvolávací cena 24 000 CZK
Konec aukce 05.12.2020    19:33
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

How are you?

Technika Litografie 85/100
Datování květen 1991
Vyvolávací cena 28 000 CZK
Konec aukce 05.12.2020    19:30
Čas do konce 00:00:01

How are you? I am fine.

? Přejít na detail
/ 1