Aukce č. 105 Vánoční aukce pro Diakonii / LiveBid
/ 2

Igor Grimmich

Zelená hlava 3

Technika akryl na plátně
Datování 2010
Vyvolávací cena 15 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Hana Popiolkova

Kalíšky

Technika keramika
Vyvolávací cena 1 500 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Edita Kodeta

Čekání

Technika Kombinovaná technika na plátně
Datování 2015
Vyvolávací cena 3 500 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Cristo (Cristian) del Risco

Ikona

Technika Olej na sololitu
Datování 2016
Vyvolávací cena 800 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Antonín Kopp

Odpadky jdou do nebe II

Technika digitální tisk na plátně
Datování 2013
Vyvolávací cena 4 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Antonín Kopp

Odpadky jdou do nebe

Datování 2013
Vyvolávací cena 4 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Vojtěch Vlk

Na březích Gangy

Technika fotografie
Datování 2016
Vyvolávací cena 1 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

Fotografie se signovanou knihou TranSpiRituals

? Přejít na detail

David Formánek

Crossed lines, white wins

Technika Digitální tisk
Datování 2015
Vyvolávací cena 4 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail
/ 2