Technika | akryl na plátně |
Datování | 2010 |
Vyvolávací cena | 15 000 CZK |
Technika | keramika |
Vyvolávací cena | 1 500 CZK |
Technika | Kombinovaná technika na plátně |
Datování | 2015 |
Vyvolávací cena | 3 500 CZK |
Technika | Olej na sololitu |
Datování | 2016 |
Vyvolávací cena | 800 CZK |
Technika | digitální tisk na plátně |
Datování | 2013 |
Vyvolávací cena | 4 000 CZK |
Datování | 2013 |
Vyvolávací cena | 4 000 CZK |
Technika | fotografie |
Datování | 2016 |
Vyvolávací cena | 1 000 CZK |
Fotografie se signovanou knihou TranSpiRituals
Technika | Digitální tisk |
Datování | 2015 |
Vyvolávací cena | 4 000 CZK |