Aukce č. 68 Kolekce českého sběratele
/ 1

Adriena Šimotová

Plechovky

Technika Litografie
Datování 1980
Vyvolávací cena 100 000 CZK
Konec aukce 12.12.2019    20:30
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Adriena Šimotová

Kolekce šesti litografií

Datování 1993
Vyvolávací cena 140 000 CZK
Konec aukce 12.12.2019    20:31
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Olbram Zoubek

Žena

Technika Olověný reliéf
Vyvolávací cena 110 000 CZK
Konec aukce 12.12.2019    20:32
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Olbram Zoubek

Muž

Vyvolávací cena 110 000 CZK
Konec aukce 12.12.2019    20:33
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail
/ 1