Vyvolávací cena | 2 500 CZK |
PřihlásitTechnika | Kombinovaná technika na hedvábí |
Signatura | Nesignováno |
Rozměry | 25,5 x 33 cm |
Stav | Velmi dobrý |
Provenience | Soukromá sbírka |
Datum zahájení aukce | 25.06.2020 18:09 |
Konec aukce | 26.06.2020 18:09 |