25.6.2020 – 26.6.2020 OriginalArte
Položka č.     74
Rudé květy Rudé květy Detail Detail 2 Zadní strana

Paj-š’, Baishi Qi, Čchi,

Rudé květy

Vyvolávací cena 1 000 CZK

Technika Dřevoryt
Signatura Signace razítky umělce
Rozměry 22 x 61 cm
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka V jiné aukci vydraženo za 22 000,-
Datování 80. léta min. století

Datum zahájení aukce 25.06.2020    18:09
Konec aukce 26.06.2020    18:09

Video: Qi Baishi