Vyvolávací cena | 1 000 CZK |
PřihlásitTechnika | Dřevoryt |
Signatura | Signace razítky umělce |
Rozměry | 22 x 61 cm |
Stav | Velmi dobrý |
Provenience | Soukromá sbírka |
Poznámka | V jiné aukci vydraženo za 22 000,- |
Datování | 80. léta min. století |
Datum zahájení aukce | 25.06.2020 18:09 |
Konec aukce | 26.06.2020 18:09 |