Položka č.     63

Veronika Holcová

Cumulus II.

Vyvolávací cena 28 000 CZK

Technika Olej na papíře (ruční papír Velké Losiny)
Signatura Signováno na reversu dole uprostřed "Veronika Holcová 2020"
Rozměry 29x42 cm
Provenience Atelier autorky
Datování 2020

Datum zahájení aukce 01.12.2020    20:00