Položka č.     123

Historický výkres šachet Salomon a Karolina

Vyvolávací cena 9 000 CZK

Technika Kombinovaná technika
Rozměry 54 x 112 cm
Stav Původní stav
Provenience Z majetku ministra energetiky československého státu, kolekce přijatých darů
Poznámka rámováno
Datování Kolem r. 1850

Unikátní historická mapa šachet Šalomon - "Salomon" (podle zakladatele, Salomona Rotchilda) a Karolína - "Caroline" (podle jména jeho manželky) na území statutárního města Ostravy