Skrytý limit překonán

25.6.2020 – 26.6.2020 OriginalArte
Položka č.     70
Otava u Písku (Sedláčkova cesta) Otava u Písku (Sedláčkova cesta)

František Schön

Otava u Písku (Sedláčkova cesta)

Vyvolávací cena 1 000 CZK
Nejvyšší příhoz 5 000 CZK

Skrytý limit překonán Co je to?

Technika tempera na kartonu
Signatura signováno
Rozměry 55 x 35,5 cm (69 x 49,5 cm včetně rámu)
Stav dobrý
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka rámováno
Datování 1956

Jedno z mistrovských děl rodáka z Olomouce, dílo galerijní hodnoty

Krajinná malba s letní tématikou od známého českého malíře.

Datum zahájení aukce 25.06.2020    18:09
Konec aukce 26.06.2020    18:09
Počet příhozů 41