Vyvolávací cena | 1 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 5 000 CZK |
PřihlásitTechnika | tempera na kartonu |
Signatura | signováno |
Rozměry | 55 x 35,5 cm (69 x 49,5 cm včetně rámu) |
Stav | dobrý |
Provenience | Soukromá sbírka |
Poznámka | rámováno |
Datování | 1956 |
Jedno z mistrovských děl rodáka z Olomouce, dílo galerijní hodnoty
Datum zahájení aukce | 25.06.2020 18:09 |
Konec aukce | 26.06.2020 18:09 |
Počet dražících | 1 |
Počet příhozů | 41 |