Miroslav Tichý III / #103

16.11.2020 – 20.12.2020 Galerie Pštrossova 23
Ve městě

Miroslav Tichý

Ve městě

Vyvolávací cena 21 000 CZK

Rozměry 11,7 x 21,8 cm
Stav dobrý
Provenience soukromá sbírka
Poznámka Pravost díla potvrzena kurátorem a znalcem Tichého díla Pavlem Vančátem. Certifikát autenticity díla přiložen.
Datování cca 1980

Datum zahájení aukce 16.11.2020    12:00
Konec aukce 20.12.2020    20:03

Video: Miroslav Tichý FOTOGRAF - Česko k neuvěření 7.8.2011