Rolníci Rolníci Zadní strana

C. Guerrero

Žně

Vyvolávací cena 7 000 CZK

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno v PD
Rozměry 24,5 x 35,5 cm
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka Signováno "G. Guerrero" Rozměry samotného obrazu: 10,5 x 22 cm
Datování 20. století

Datum zahájení aukce 01.04.2019    20:30
Konec aukce 30.04.2019    20:30