Portrét venkovana Portrét venkovana Portrét venkovana Portrét venkovana Portrét venkovana

Antoš Frolka (1877-1935)

Portrét venkovana

Vyvolávací cena 3 000 CZK
Nejvyšší příhoz 6 000 CZK

Technika Akvarel na papíře
Signatura Signováno v LD

Datum zahájení aukce 01.04.2019    20:50
Konec aukce 30.04.2019    21:06
Počet dražících 3
Počet příhozů 25