Hlava s vysokým účesem Hlava s vysokým účesem Hlava s vysokým účesem Hlava s vysokým účesem

Jan Zrzavý (1890-1977)

Hlava s vysokým účesem

Vyvolávací cena 95 000 CZK
Nejvyšší příhoz 100 000 CZK

Technika Tužka a pastelky na papíře
Signatura Signováno v PD
Rozměry 16 x 10,5 cm
Datování 1956

Datum zahájení aukce 01.04.2019    20:54
Konec aukce 30.04.2019    20:54
Počet dražících 2
Počet příhozů 2