Před bouří zadní strana detail zadní strany detail

Václav Benedikt

Před Bouří

Vyvolávací cena 17 000 CZK

Technika olej na plátně
Rozměry 57,5 x 72 cm
Stav velmi dobrý
Datování 1991

Datum zahájení aukce 01.04.2019    20:56
Konec aukce 30.04.2019    20:56