Rozbouřené moře detail zadní strana

Vítězslav Škaroupka

Rozbouřené moře

Vyvolávací cena 4 500 CZK

Technika olej na plátně
Signatura signováno PD
Rozměry 61x41 cm
Stav Dobrý, drobné oděrky
Provenience soukromá sbírka
Poznámka Rozměr samotného obrazu: 48 x 28,5 cm

Datum zahájení aukce 01.04.2019    20:58
Konec aukce 30.04.2019    20:58