Kamil Lhoták

Dva malí kučeraví chlapci

Vyvolávací cena 11 000 CZK
Aktuální cena 13 000 CZK

Technika Kolorovaná kresba tuží
Signatura Signováno dole
Rozměry 20,5 x 21,5 cm (rozměr rámu)
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka 13,3 x 14,5 cm (rozměr vlastního obrazu)
Datování 1952

Zřejmě ilustrace k některé dobrodužné knize (Ransome?)

Dva malí kučeraví chlapci v námořnických šatech

Datum zahájení aukce 01.04.2019    21:00
Konec aukce 30.04.2019    21:00
Počet dražících 3
Počet příhozů 3