Přístav Přístav Přístav

Neznámý autor

Přístav

Vyvolávací cena 8 000 CZK
Nejvyšší příhoz 8 500 CZK

Technika Pastel na papíře
Rozměry 38 x 58 cm
Provenience Soukromá sbírka
Datování 1959

Datum zahájení aukce 01.04.2019    21:02
Konec aukce 30.04.2019    21:02
Počet dražících 2
Počet příhozů 2