Na pláži Na pláži Na pláži Na pláži

Julie Winterová-Mezerová

Na pláži

Vyvolávací cena 9 000 CZK
Aktuální cena 9 000 CZK

Technika Olej na desce
Signatura Signováno v LD
Rozměry 37,5 x 43 cm

Datum zahájení aukce 01.04.2019    21:04
Konec aukce 30.04.2019    21:04