Položka č.     19
Hřbitov Hřbitov

Jindřich Hegr

Hřbitov

Vyvolávací cena 19 000 CZK

Technika Olej na desce
Signatura Signováno v PD
Rozměry 45,5 x 54,5 cm
Datování 2013

Datum zahájení aukce 01.04.2019    21:06
Konec aukce 30.04.2019    21:06