Květy Květy Květy Květy Květy

Zdeněk Blažek

Květy z meze

Vyvolávací cena 3 000 CZK
Aktuální cena 3 000 CZK

Technika Olej na desce
Signatura Signováno v PD
Rozměry 50 x 35 cm

Datum zahájení aukce 01.04.2019    20:32
Konec aukce 30.04.2019    20:32