Istanbul Istanbul Istanbul Istanbul

Neznámý autor

Istanbul

Vyvolávací cena 3 000 CZK

Technika Akvarel na papíře
Signatura Signováno v LD
Rozměry 26 x 40 cm

Datum zahájení aukce 01.04.2019    21:08
Konec aukce 30.04.2019    21:08