Položka č.     21
Kostelík Kostelík Kostelík Kostelík

Václav Kiml (1828-2001)

Kostelík

Vyvolávací cena 80 000 CZK
Nejvyšší příhoz 80 000 CZK

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno v PD
Rozměry 37 x 43,5 cm

Datum zahájení aukce 01.04.2019    21:10
Konec aukce 30.04.2019    21:10