Položka č.     24
Artisté Artisté Artisté Artisté

František Tichý

Artisté

Vyvolávací cena 180 000 CZK
Nejvyšší příhoz 180 000 CZK

Technika Kolorovaná kresba tužkou
Signatura Signováno dole uprostřed
Rozměry 34 x 54 cm
Datování 1951

Na zadní straně posudek Fr. Dvořáka

Datum zahájení aukce 01.04.2019    21:16
Konec aukce 30.04.2019    21:16