Položka č.     25
Ze staré Prahy Ze staré Prahy Ze staré Prahy Ze staré Prahy Ze staré Prahy

Jiří Mikula (1926-2004)

Ze staré Prahy

Vyvolávací cena 5 000 CZK

Technika Olej na desce
Signatura Signováno v PD
Rozměry 34 x 39 cm

Datum zahájení aukce 01.04.2019    21:18
Konec aukce 30.04.2019    21:18