Položka č.     26
Paříž Paříž Paříž Paříž

Karel Souček (1915-1982)

Paříž

Vyvolávací cena 40 000 CZK

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno v LD
Rozměry 34 x 49 cm

Datum zahájení aukce 01.04.2019    21:20
Konec aukce 30.04.2019    21:20