Položka č.     28
Ženská postava Ženská postava Detail signatury Zadní strana

František Gross

Ženská postava

Vyvolávací cena 1 800 CZK
Aktuální cena 1 800 CZK

Technika Kresba tužkou na papíře
Signatura Signováno v PD
Rozměry 41,5 x 48 cm
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka Rozměry samostatné kresby: 16 x 21 cm
Datování 2. pol. 20. stol.

Výjimečná kresba dokumentující mistrovství malíře ze Skupiny 42

Jeden z nejvýznačnějších českých výtvarníků druhé poloviny 20. století.

Datum zahájení aukce 01.04.2019    21:24
Konec aukce 30.04.2019    21:24

Video: Dílo F. Grosse jako obrazový doprovod písně skupiny Nerez Strach