Položka č.     29
Táta hruška Táta hruška

Anna Vančátová

Táta hruška

Vyvolávací cena 22 000 CZK

Technika Olej na plátně
Rozměry 60 x 40 cm
Datování 2018

Datum zahájení aukce 01.04.2019    21:26
Konec aukce 30.04.2019    21:26