Položka č.     27
Tropická neděle Tropická neděle - zadní strana

Kateřina Černá

Tropická neděle

Vyvolávací cena 39 000 CZK
Aktuální cena 39 000 CZK

Provenience Z atelieru autorky
Datování 2016

Datum zahájení aukce 01.04.2019    21:22
Konec aukce 30.04.2019    21:22