Vlčí máky Signatura

Antonín Střížek

Vlčí mák

Vyvolávací cena 16 000 CZK
Nejvyšší příhoz 18 000 CZK

Technika Akvarel na ručním papíru
Signatura Signováno v pravém dolním rohu
Rozměry 60x40 cm
Stav Perfektní
Provenience Z atelieru autora
Datování 2017

Akvarel

Datum zahájení aukce 01.04.2019    20:34
Konec aukce 30.04.2019    20:34
Počet dražících 3
Počet příhozů 3

Video: ANTONÍN STŘÍŽEK NA VÝSTAVĚ LYREALISMUS