Položka č.     30
Mateřství detail zadní strana

Marie Blabolilová

Mateřství

Vyvolávací cena 25 000 CZK

Technika Akryl na sololitu
Signatura Na rubu monogram MB 010-011
Rozměry 75 x 60 cm
Stav původní
Provenience Atelier autorky
Datování 2010 - 2011

Datum zahájení aukce 01.04.2019    21:28
Konec aukce 30.04.2019    21:28

Video: MARIE BLABOLILOVÁ NA VÝSTAVĚ LYREALISMUS