Položka č.     31
Bez názvu Bez názvu Bez názvu Bez názvu Bez názvu

Vladimír Janoušek (1922-1986)

Bez názvu

Vyvolávací cena 22 000 CZK
Nejvyšší příhoz 22 000 CZK

Technika Tužka a tuš na papíře
Signatura Signováno v PD
Rozměry 31 x 44 cm
Datování 1983

Datum zahájení aukce 01.04.2019    21:30
Konec aukce 30.04.2019    21:30