Na stráni Na stráni Na stráni Na stráni

Jindřich Hegr

Na stráni

Vyvolávací cena 25 000 CZK
Nejvyšší příhoz 25 000 CZK

Technika Olej na desce
Signatura Signováno v PD
Rozměry 45,5 x 54,5 cm

Datum zahájení aukce 01.04.2019    20:36
Konec aukce 30.04.2019    20:36