Krajina Krajina Krajina Krajina

Pavel Mühlbauer

Krajina

Vyvolávací cena 2 500 CZK
Aktuální cena 2 600 CZK

Technika Akvarel na papíře
Signatura Signováno v PD

Datum zahájení aukce 01.04.2019    20:38
Konec aukce 30.04.2019    20:38
Počet dražících 2
Počet příhozů 2