Alej Alej Alej

Anna Vančátová

Alej

Vyvolávací cena 26 000 CZK

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno v PD
Rozměry 80 x 60 cm
Datování 2001

Datum zahájení aukce 01.04.2019    20:40
Konec aukce 30.04.2019    20:40