František Tichý

Dům a zahrada

Vyvolávací cena 55 000 CZK
Nejvyšší příhoz 55 000 CZK

Technika tužka, akvarel
Rozměry 45 x 57 cm
Stav velmi dobrý
Poznámka Rozměry samotné malby: 29,5 x 36 cm
Datování 1943

Výjimečné dílo autora, který je významnou součástí české kulturní historie.

Datum zahájení aukce 01.04.2019    20:42
Konec aukce 30.04.2019    20:42