Detail signatury Zadní strana

Neznámý autor

Zahrada

Vyvolávací cena 7 000 CZK

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno v PD
Rozměry 33 x 38 cm
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka Signováno jako "M.R." Rozměry vlastní malby: 21 x 26,5 cm
Datování Počátek 19. století

Datum zahájení aukce 01.04.2019    20:44
Konec aukce 30.04.2019    20:44