Karel Čapek Karel Čapek Zadní strana

Vladimír Suchánek

Karel Čapek

Vyvolávací cena 1 500 CZK
Aktuální cena 1 500 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno v PD
Rozměry 19 x 15 cm
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka Litografie 99/200
Datování Druhá polovina 20. století

Vzácná a nevídaná grafika s portrétem slavného spisovatele.

Litografie s portrétem Karla Čapka od slavného českého grafika.

Datum zahájení aukce 23.08.2019    20:36
Konec aukce 23.09.2019    20:36