Střih Střih Zadní strana

Jindřich Pileček

Střih

Vyvolávací cena 1 000 CZK
Aktuální cena 1 000 CZK

Technika Grafika
Signatura Signováno v PD
Rozměry 41 x 41 cm
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka Rozměr vlastního obrazu: 27,5 x 27,5 cm
Datování 1998

Datum zahájení aukce 23.08.2019    21:00
Konec aukce 23.09.2019    21:00

Video: Jindřich Pileček a jeho umění