Pštrosí vejce Pštrosí vejce Zadní strana

Lev Alimov

Pštrosí vejce

Vyvolávací cena 500 CZK
Aktuální cena 500 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno v PD L. Alimov
Rozměry 10 x 15 cm
Provenience Soukromá sbírka

Datum zahájení aukce 23.08.2019    21:02
Konec aukce 23.09.2019    21:02