Alcyon Cycles Alcyon Cycles Zadní strana

Kamil Lhoták

Alcyon Cycles

Vyvolávací cena 12 000 CZK
Aktuální cena 12 000 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno v PD
Rozměry 25 x 34 cm
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka Rozměry samotného obrazu: 15 x 23 cm
Datování 1973

Datum zahájení aukce 23.08.2019    21:04
Konec aukce 23.09.2019    21:04

Video: Interpretace obrazu - Kamil Lhoták