Cestička Cestička Cestička

Marie Blabolilová

Cestička

Vyvolávací cena 1 500 CZK
Aktuální cena 1 500 CZK

Technika Litografie 6/50
Signatura Signováno v PD
Rozměry 35 x 46 cm
Datování 2010

Datum zahájení aukce 23.08.2019    21:06
Konec aukce 23.09.2019    21:06