Dlažební kostky Dlažební kostky Dlažební kostky

Marie Blabolilová

Dlažební kostky

Vyvolávací cena 1 500 CZK
Aktuální cena 1 500 CZK

Technika Litografie 14/50
Signatura Signováno v PD
Rozměry 50 x 40 cm
Datování 2008

Datum zahájení aukce 23.08.2019    21:12
Konec aukce 23.09.2019    21:12