Tričko Literatur in Hamburg front Tričko Literatur in Hamburg back Tričko Literatur in Hamburg detail Tričko Literatur in Hamburg detail II Tričko Literatur in Hamburg detail III

Trinkewitz Karel

Tričko Literatur in Hamburg

Vyvolávací cena 29 000 CZK
Aktuální cena 29 000 CZK

Technika Technika koláže, papír, lepidlo
Signatura Signováno otisky prstů na laku
Rozměry 72 x 72 cm
Provenience Soukromá sbírka významného sběratele koláží
Poznámka Podobný objekt - "Literatur in Hamburg" - byl vystaven v Muzeu Kampa Medy Mládkové (Karel Trinkewitz (27.2. - 15.5.2016).
Datování Kolem roku 1990

Typografická koláž

Datum zahájení aukce 23.08.2019    21:14
Konec aukce 23.09.2019    21:14

Video: Museum Kampa - Karel Trinkewitz