Jiří Kolář

Koláž

Vyvolávací cena 9 000 CZK
Aktuální cena 9 000 CZK

Technika Fotografie
Signatura Signováno v PD
Rozměry 67,5 x 55 cm
Datování 1996

Datum zahájení aukce 23.08.2019    21:16
Konec aukce 23.09.2019    21:16