Fotografie 6

Antonín Střížek

Fotografie 6

Vyvolávací cena 3 000 CZK
Aktuální cena 3 000 CZK

Technika barevná fotografie
Signatura nesignováno
Rozměry 34 x 51 cm ve výřezu, rám 51 x 70 cm
Provenience soukromá sbírka

Datum zahájení aukce 23.08.2019    21:20
Konec aukce 23.09.2019    21:20