Motýl Motýl Zadní strana

James Janíček

Motýl

Vyvolávací cena 500 CZK
Aktuální cena 500 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno v PD
Rozměry 18,5 x 24 cm
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka Rozměry samotného obrazu: 14 x 18
Datování 2001

Datum zahájení aukce 23.08.2019    20:46
Konec aukce 23.09.2019    20:46