Noční můra Noční můra Zadní strana

Katarina Vavrová

Noční můra

Vyvolávací cena 1 000 CZK
Aktuální cena 1 000 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno v PD
Rozměry 16 x 23,5 cm
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka Litografie 85/100 Rozměry vlastního obrazu: 10 x 13 cm
Datování Konec 20. století

Datum zahájení aukce 23.08.2019    20:40
Konec aukce 23.09.2019    20:40