Vyhnání z ráje Vyhnání z ráje Zadní strana

Jaroslav Dajč

Vyhnání z ráje

Vyvolávací cena 500 CZK
Aktuální cena 500 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno v PD
Rozměry 24 x 33 cm
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka Litografie 48/50 Rozměry samotného obrazu: 13 x 18 cm
Datování Konec 20. století

Datum zahájení aukce 23.08.2019    20:54
Konec aukce 23.09.2019    20:54