Bolest Bolest Zadní strana

Sergey Hrapov

Bolest

Vyvolávací cena 500 CZK
Aktuální cena 500 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno v PD
Rozměry 13 x 14,5 cm
Provenience Soukromá sbírka
Datování 1997

Datum zahájení aukce 23.08.2019    20:56
Konec aukce 23.09.2019    20:56