Muž s kloboukem Muž s kloboukem Detail Zadní strana

Jindřich Pileček

Muž s kloboukem

Vyvolávací cena 1 500 CZK
Aktuální cena 1 500 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno v PD
Rozměry 41 x 42 cm
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka Rozměry samotného obrazu: 28 x 29 cm

Datum zahájení aukce 23.08.2019    20:58
Konec aukce 23.09.2019    20:58