Stolní hodiny Mauthe

Vyvolávací cena 2 600 CZK
Aktuální cena 2 600 CZK

Signatura Mauthe
Rozměry Průměr 15 cm
Datování Německo, 50. léta 20. století

Datum zahájení aukce 13.08.2019    20:30
Konec aukce 16.09.2019    20:30